Zlínští hokejisté vyhráli na ledě vedoucího týmu soutěže

19.01.2023 06:28

PORUBA/ZLÍ N - Skvělý zápas odehráli ve středu 18. ledna hokejisté PSG Berani Zlín v 39. kole Chance ligy 2022/23. Na ledě vedoucího týmu soutěže HC RT TORAX Poruba 2011 vyhráli 2:0, když vynulovali lídra první ligy a zásluhou výborného výkonu gólmana Daniela Hufa neinkasovali ani jeden gól.
Berani navázali na předchozí velmi dobrý výkon v domácím duelu s Frýdkem-Místek a připsali si opět na své konto tříbodovou výhru. Svěřenci trenéra Miloše Říhy rozhodli o výhře dvě brankami v rozmezí 38 vteřin během první třetiny. Poruba se ale nevzdala a od druhé třetiny si vytvořila převahu, kterou však nedokázala vyjádřit gólově. Zlínský brankář Huf pochytal celkem 38 střel ostravského týmu a podruhé v letošní sezoně vychytal čisté konto. Branky Zlína dali Petr Kratochvíl a Tomáš Pospíšil. Berani poskočili v tabulce na jedenácté místo a na předkolo play off ztrácí již pouhé dva body. Zlín začne poslední čtvrtinu základní části v sobotu 21. ledna v Kolíně.
Zdroj a foto: PSG Berani Zlín