Zlínská univerzita pořádá pro vysokoškoláky soutěž v lezení na obtížnost

09.11.2022 09:12

ZLÍN - Ve čtvrtek 10. listopadu od 8:00 se uskuteční ve  Zlíně Akademické mistrovství ČR v lezení na obtížnost určené studentům vysokých škol. „Akce se koná ve spolupráci České asociace univerzitního sportu a Univerzity Tomáše Bati,“ uvedla Petra Svěráková, tisková mluvčí zlínské univerzity.

Do závodu se mohou přihlásit profesionálové i amatéři z řad vysokoškoláků. „Letos Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně pořádá druhý ročník v lezení na obtížnost. Po loňském úspěchu jsme byli Českou asociací univerzitního sportu opět osloveni. Soutěží se v kategoriích muži a ženy ve dvoukolovém formátu,“ doplnil ředitel Ústavu tělesné výchovy Fakulty managementu a ekonomiky Zdeněk Melichárek.

Registrace je možná přímo v den konání soutěže od 8:00 hodin nebo na www.horosvaz.cz. Studenti vysokých škol na Akademickém mistrovství ČR startovné neplatí.
Zdroj a foto: Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně