Zahradní chatku v obci Komňa v noci zničil požár

17.04.2021 09:21

KOMŇA -  Požár zahradní chatky v obci Komňa na Uherskohradišťsku likvidovali dnes v noci profesionální hasiči ze stanice Uherský Brod a dobrovolní hasiči z Bojkovic, Starého Hrozenkova a Komně. Při požáru nebyl nikdo zraněn.
„V době příjezdu hasičů na místo byl objekt kompletně zasažen požárem. Hasiči nasadili dva C proudy hasební vody a požár dostali pod kontrolu během 15 minut. Poté zkontrolovali požářiště termokamerou a dohašovali skrytá ohniska. Krátce před druhou hodinou ranní ohlásil velitel zásahu likvidaci požáru a jednotky se postupně vrátily na své stanice,“ informovala tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.
Na požářišti zůstala místní dobrovolná jednotka na dohlídku až do ranních hodin. Na místo požáru se již v noci dostavil vyšetřovatel hasičů, který ve svém šetření ve spolupráci s Policií ČR pokračuje i během dnešního dopoledne.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje