Výpadovku ze Zlína uzavřela hromadná dopravní nehoda

14.10.2022 09:12

ZLÍN - Dopravní nehoda tří osobních vozidel uzavřela ve čtvrtek 13. října odpoledne výpadovku ze Zlína na Březnici. „Na místo byli povoláni profesionální hasiči ze stanice Zlín, zdravotníci a policisté. V době zásahu složek IZS byla silnice obousměrně uzavřena, neboť vraky vozidel a jejich částí bránily v provozu. V péči zdravotníků a následně v nemocnici skončily dvě osoby,“ uvedla Lucie Javoříková, tisková mluvčí Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje.

Hasiči zajistili vozidla proti vzniku požáru a odpojili autobaterie. Po střetu aut došlo k úniku provozních kapalin, které zasypali sorbentem. Na závěr hasiči asistovali při nakládání vraků aut na odtahové vozy. Poté uklidili vozovku od použitého sorbentu, úlomků a střepů z vozidel.

Příčina nehody je v šetření Policie České republiky.

Zdroj a foto z místa nehody: HZS Zlínského kraje