U zlínských fotbalistů skončil trenér Jelínek

14.11.2022 16:29

ZLÍN - Vzhledem k neuspokojivým výsledkům týmu v české nejvyšší soutěži se vedení klubu rozhodlo odvolat z pozice hlavního trenéra A-týmu Jana Jelínka, asistenta Davida Hubáčka a trenéra brankářů Otakara Nováka. Uvádí to dnes webové stránky klubu.
Vedením týmu pro poslední soutěžní utkání letošního roku v poháru MOL Cup byla pověřena dvojice Vít Vrtělka v pozici hlavního trenéra a Petr Jiráček v roli asistenta.
„I když to pro nás nebylo jednoduché, na základě posledních výsledků jsme se rozhodli ihned reagovat. Tým potřebuje nutně nový impuls. Chci poděkovat Janu Jelínkovi a jeho asistentům za veškeré úsilí, které se snažili klubu odevzdat,“ uvedl generální manažer Zdeněk Grygera.

Jan Jelínek (40) se stal hlavním koučem FC TRINITY Zlín v létě roku 2021, kdy přebral vedení od Bohumila Páníka. S týmem skončil v minulém ligovém ročníku na dvanáctém místě.

Zdroj: FC Trinity Zlín

Jan Jelínek. Foto: Archiv SNZ