Tisková konference s Klárou Janečkovou

10.10.2018 05:25

V pondělí 15. října v 11.00 hodin se uskuteční v salonku hotelu BALTACI ATRIUM tisková konference se současně nejúspěšnější českou spisovatelkou PhDr. Klárou Janečkovou. V těchto dnech vychází její již devátý román Pád do tmy. Knihu vydává nakladatelství Ikar, souběžně vychází v druhém vydání její sedmý román Manželské okovy.

Klára Janečková žije ve Chvalčově, je dětskou psycholožkou, pracuje ve dvou ZŠ v Bystřici pod Hostýnem. Spolupracuje s časopisy Glanc, Historie revue, Šarm a Newex Press Brno.

Na tiskové konferenci budou pro novináře připraveny recenzní výtisky knihy, které vám paní Janečková podepíše.

Na tiskovou konferenci vás zve Press centrum Klubu novinářů Zlínského kraje

Ve Zlíně 9. října 2018

Jana Bubeníková                                                       Miroslava Krumpolcová

předsedkyně klubu novinářů                                     Press centrum Zlín