Převrácený automobil blokoval dopravu mezi Študlovem a Střelnou

11.04.2021 10:02

ŠTUDLOV - U dopravní nehody osobního automobilu na silnici mezi obcí Študlov a Střelná na Valaškokloboucku zasahovali hasiči v sobotu 10. dubna kolem čtvrté hodiny odpolední.
„Po příjezdu profesionálních hasičů z požární stanice Valašské Klobouky bylo zjištěno, že osoby jsou mimo automobil a z vozidla vytekly provozní kapaliny. Provedli jsme předlékařské vyšetření a uniklé kapaliny zasypali sorbentem. Na místo se dostavila Policie České republiky a Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje,“ uvedl Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.
Vozidlo, které bylo na střeše a omezovalo provoz na silnici, převrátil zpět na kola soukromý teleskopický manipulátor. Po odstranění automobilu hasiči komunikaci uklidili a v 19:45 hodin vrátili na stanici.
Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje