Družstvo HZS Zlínského kraje je přeborníkem republiky ve florbalu

29.10.2022 09:04

PŘEROV/ZLÍN – Přebor HZS České republiky ve florbalu, který se 26. října uskutečnil v Přerově jako 4. ročník turnaje O pohár ředitele HZS Olomouckého kraje, ovládli hasiči Zlínského kraje.

„Hned v prvním zápase  vyhráli 14:3 nad kolegy z Olomouckého kraje. Druhý zápas už byl těžší, ale i tak jsme nad kolegy ze Středočeského kraje vyhráli 6:1. V nejtužším boji s kolegy z Moravskoslezského kraje jsme nakonec těsně zvítězili 4:3 a postoupili do finále. V něm jsme zvítězili nad kolegy z Pardubického kraje opět 6:1 a stali se tak vítězi turnaje,“ uvedla Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.

Zlínští ogaři nejen hasí požáry, odstraňují následky dopravních nehod či následků přírodních živlů a prověřují v rámci cvičení své odborné znalosti, ale také se starají o svoji fyzičku a v rámci sportovních soutěží reprezentují náš kraj.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje