Berani porazili Třebíč a vezou se na vítězné vlně

13.11.2022 19:21

ZLÍN – Hokejisté PSG Berani Zlín dnes v utkání 20. kola Chance ligy 2022/23 porazili tým SK Horácká Slavia Třebíč 4:1 a připsali si čtvrtou výhru v řadě. Druhý celek průběžné tabulky šel ve 14. minutě do vedení, ale Berani zásluhou využité přesilovky devět vteřin před koncem první třetiny srovnali stav. Zlíňané strhli vedení na svou stranu v 36. minutě a devět minut před koncem základní doby přidali třetí gól. Hosté se v závěru snažili o zkorigování nepříznivého stavu, ale zlínští hokejisté zpečetili další tříbodové vítězství gólem do prázdné brány při power-play soupeře.
Branky zaznamenali Tomáš Pospíšil, Darek Hejcman, Jakub Illéš a Daniel Gazda. První zápas ve žlutomodrém dresu odehrál Matěj Zabloudil, který přišel na měsíční hostování a poprvé nastoupil v Chance lize junior Jakub Čechmánek.
Zlín poskočil v tabulce již na páté místo se ziskem 31 bodů a v dalším kole hraje ve středu 16. listopadu na ledě Litoměřic.
Foto z utkání: David Peška